tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Jozef Pročko (OĽaNO). Foto: tasr

Pročkovi nakladajú fanúšikovia. Na hejterov chystá originálnu pomstu

Sláva – poľná tráva. Poslanec za OĽANO Jozef Pročko bol kedysi veľkou televíznou hviezdou. Odvtedy sa však pomery zmenili a sociálne siete sú neúprosné. Politik by o tom isto vedel rozprávať, keďže každý deň musí riešiť niekoľko „hejterov“, ktorí mu posielajú vulgárne odkazy. Zdá sa, že poslancovi už dochádzajú sily.

Pročko sa nejeden raz sťažoval, že mu ľudia posielajú nepríjemné správy. Začal s nimi bojovať tak, že zverejňoval ich identitu na sociálnej sieti. Nevyzerá to však, že by to celej veci nejak pomohlo. „Povedal som, že budem uverejňovať ľudí, ktorí sa skrývajú za anonymitu internetu, ale v konečnom dôsledku sa z desiatich ospravedlnil jeden,“ povzdychol si bývalý zabávač, ktorý to odtiahol až do parlamentu.

Pročko na svojej sociálnej sieti cez víkend podľa vlastných slov uverejnil posledné odhalenie človeka, ktorý na neho útočil. Evidentne prišiel na to, že to nemá zmysel a ľudia mu nakladajú aj tak. Preto na to chce ísť inak.

„Urobím všetko pre to, aby sa prijal zákon, kde takýto ľudia nebudú mať prístup k šíreniu tejto zloby,“ upozornil. Do celej debaty sa zapojil aj Pročkov stranícky kolega a bývalý tenista Ján Krošlák, ktorý sa tak isto prepracoval až do parlamentu. „Jožin, nezávidím ti. Na svete je kopec magorov. Si dobrý človek. Niekedy prchký, niekedy nerozvážny, niekedy ukvapený, niekedy príliš dôverujúci, niekedy sa s tebou nedá,“ dal mu naozaj originálne vysvedčenie Krošlák. Niektorí fanúšikovia dali Pročkovi za pravdu. Navrhujú mu, aby profily, ktoré mu vypisujú nepríjemné veci, nahlasoval, prípadne blokoval.

Toto bola posledná identita, ktorú Pročko odhalil a zverejnil na sociálnej sieti. Foto: facebook JP

„Ľudská zloba a hlúposť je bezhraničná. A na to asi človek nikdy nie je dostatočne pripravený,“ utešovala bývalého zabávača jedna z fanúšičiek. Ďalší však Pročkovi radili, aby toľko neriešil sociálne siete. „Keď to nezvládaš, tak si žiaľ nemal ísť do politiky. Každý ťa má vrytého ako šaša z JPP, čo si lietal nahý po meste s mikrofónom a teraz to hráš na ťažko vzdelaného politika. Toto je veľmi silná schyza, že práve ty si v politike, tak sa nečuduj hejtom,“ naložil mu jeden z diskutujúcich.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pročkovi nakladajú fanúšikovia. Na hejterov chystá originálnu pomstu

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku