eReport.sk
Jozef Pročko, foto: tasr

Pročko perlil o Sputniku: Nebojte sa, Rusi sú dobrí špióni

Príchod ruskej vakcíny Sputnik V na Slovensko rozpútal množstvo vášní. Kým strana Za ľudí trvá na svojom a na protest sa už stihol porúčať z vládnej koalície aj z postu predsedu výboru pre európske záležitosti Tomáš Valášek, poslanci za OĽANO sú evidentne nadšení. Jedným z nich je aj bývalý zabávač Jozef Pročko.

Pročko je za Sputnik V. Podľa neho zrejme Rusi vakcínu okopírovali od špiónov.

Zdroj: tasr

Pročko sa dlhodobo zastáva premiéra Igora Matoviča a svojmu straníckemu šéfovi podržal chrbát aj teraz v prípade Sputnika V. Po jeho vyjadrení však zrejme treba len skonštatovať, že diplomacia nie je silnou stránkou Obyčajných ľudí. „Je na každom človeku, či sa bude chcieť dať zaočkovať. Pre mňa je to z hľadiska stratégie boja proti covidu dobrá vec. No a pre mňa veľmi silný argument je aj ruská špionážna činnosť. Oni sú v tomto s Číňanmi topka. Neverím, že nemajú preverené kapitalistické vakcíny a nevychádzali z ich zloženia. Rusi vedia, ako na to, veď ich krajinu riadi školený špión,“ napísal spokojný Pročko, ktorému podľa vlastných slov už volalo niekoľko ľudí, ktorí sa chcú dať Sputnikom zaočkovať.

Pročko zverejnil fotku z maturitného tabla. Podľa niektorých fanúšikov sa za mlada podobal na Jaromíra Čižnára.

Foto: tasr, facebook JP

Kým však stihla priletieť prvá várka vakcín na Slovensko, zverejnil Pročko na svojej stránke fotografiu z maturitného tabla, čím pobavil väčšinu svojich fanúšikov. S dlhými vlasmi a fúzmi je bývalý zabávač na nespoznanie. Niektorí diskutujúci ho prirovnali k bývalému generálnemu prokurátorovi Jaromírovi Čižnárovi.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Zaujímavosti