eReport.sk
Jozef Pročko, foto: tasr

Pročko nakydal na prezidentku: Nemá žiadnu zodpovednosť, len pekne rozpráva!

Bývalý zabávač a súčasný poslanec za OĽANO Jozef Pročko si pustil ústa na špacír. Vo svojom živom vstupe na sociálnej sieti sa oprel nielen do prezidentky Zuzany Čaputovej, ale neobišiel ani novopečeného špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica či premiéra Igora Matoviča.

Zuzana Čaputová sa radila s odborníkmi. Pročko ju skritizoval. – Foto: eReport

Pročkovi sa nepáči, že naša hlava štátu sa radila s odborníkmi, hoci na pandemickej komisii tiež sedia odborníci. „Pani prezidentka nemá žiadnu zodpovednosť. Pani prezidentka musí byť ľúbivá, musí pekne rozprávať, pretože podľa mňa určite bude chcieť byť ešte prezidentka ďalšie volebné obdobie. Pani prezidentka musí zachovávať dekórum a má svojich odborníkov. A navyše pani prezidentka, čo sa mne nepáči, je stále zástavička Progresívneho Slovenska,“ nechala sa počuť bývalá televízna hviezda, pričom nezabudol trošku prezidentku aj napodobniť.

Zaujímavé je, že doteraz sa mohlo zdať, že Pročko plnil v OĽANO funkciu podobnú Ľubošovi Blahovi v Smere. Vždy verne stál za svojim predsedom. Kto vie, či začal precitať do politickej reality, ale dovolil si trošku pokritizovať aj premiéra Igora Matoviča, keď priznal, že súčasné vládnutie koalície nie je ideálne. „Naozaj ten Rišo Sulík aj s Igorom Matovičom to je…Ale aj to sa vyrieši,“ dúfa poslanec, ktorý tiež vyslovil myšlienku, že každý by mal byť pokornejší. „Každý človek, by mal viac pokornejšie pozerať na seba. Aj ja, aj Matovič,“ uzavrel.

Poslanec Jozef Pročko si pustil ústa na špacír. – Foto: tasr

Pročko tiež priznal, že nevie ovplyvniť mnoho vecí a nie všetko, čo sa v koalícii deje je podľa jeho gusta. Na rovinu dokonca priznal, že nechcel za špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica, pretože je to bývalý politik. Tak ako nechcel Fica za ústavného sudcu. „Ja som ho nechcel a mal som na to svoje dôvody. Keďže som nechcel Fica za ústavného sudcu a Fico je politik, tak som nechcel ani politika Lipšica. Hlboko v duši verím, že ten Lipšic nebude robiť také zlo, ako by robil Fico. Aj keď teda určité veci mám,“ dodal Pročko, ktorý tiež zdôraznil, že keď sa mu niečo nepáči, tak sa na klube OĽANO ozve. Takto vraj upozorňoval na nezrovnalosti na ministerstve pôdohospodárstva či vnútra.

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.