eReport.sk
Anna Šišková, foto: archív

Problémy pri nakrúcaní evitovky: Prečo skončila Eva Pavlíková?

V pripravovanej komédii si mala Eva Pavlíková (60) zahrať mamu jednej z hlavných postáv. Obľúbená herečka pár dní pred nakrúcaním ochorela a miesto filmovacieho pľacu skončila v posteli. Tvorcovia tak museli na poslednú chvíľu zháňať náhradu.

„Už týždeň ležím v horúčkach s covidom… Nie je to vôbec sranda, ani chrípôčka,“ zdôverila sa známa herečka na sociálnej sieti. Obľúbenú blondínku zastihol vírus v tom najnevhodnejšom čase. Ochorela tesne pred natáčaním novej komédie scenáristky Evity Twardzik V lete ti poviem, ako sa mám.

Tvorcovia tak museli narýchlo hľadať náhradníčku. Voľba padla na Anku Šiškovú (60), ktorá chorú kolegyňu bez váhania zaskočila. O rivalite však nemôže byť reč, práve naopak.

„Evička, milá moja, skoré uzdravenie, veľa sily Ti prajem… Na natáčaní som bola miesto teba… Myslím na Teba, drž sa,“ napísala na sociálnej sieti Šišková. Pavlíková na jej podporné slová reagovala srdiečkom.

Eva Pavlíková ochorela, foto: profimedia

„Som naozaj veľmi vďačná, že Anka Šišková okamžite zareagovala a pomohla nám vzniknutú situáciu vyriešiť. Na Evičku sa už teraz tešíme v nejakom ďalšom filme,“ hovorí producentka filmu Oľga Núňezová.

Podľa našich informácií však nešlo o jedinú personálnu zmenu, ktorú museli tvorcovia novej komédie riešiť. Preobsadiť museli na poslednú chvíľu aj Janu Kovalčíkovú, ktorá sa pár dní pred nakrúcaním stretla s pozitívnym kolegom, a tak musela nečakane zostať v preventívnej karanténe. Namiesto nej sa tak pred kamerou objaví Zuzana Porubjaková.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity