eReport.sk
Celeste Buckingham, foto: instagram C. B.

Priznanie Celeste Buckingham: Diétami som si zničila metabolizmus!

Pred pár mesiacmi sa speváčka Celeste Buckingham (25) rozhovorila o svojich psychických problémoch a poruchách príjmu potravy. Nezdravými diétami si spôsobila nemalé problémy. Teraz čerpá sily na Madeire.

Celeste Buckingham v minulosti trpela nebezpečnou anorexiou. Neskôr pribrala na váhe. Fanúšikovia ju začali kritizovať a mladá interpretka to ťažko niesla. Vyriešila to tak, že sa odsťahovala za rodinou na Madeiru, kde sa snaží dať fyzicky aj psychicky dohromady. Celeste priznáva, že jej diéty zničili žalúdok. „Dlhé roky mám problémy so žalúdkom a s hmotnosťou. Po všetkých pokusoch schudnúť som si zničila žalúdok. Keď som sa presťahovala na Madeiru, konečne som išla na poriadne vyšetrenie, no snažím sa aj zmeniť stravu,“ priznala.

Speváčka je na seba pyšná, že konečne zmenila postoj k jedlu. „Zažila som anorexiu, keď som riešila každý kúsok jedla. Potom som to prekonala tak, že som jedla nezdravé jedlá. Konečne mám pocit, že idem správnym smerom. Jem zdravé a chutné veci a konečne nemám výčitky svedomia,“ priznala Buckingham, ktorá pracuje nielen na zdravom životnom štýle, ale aj na svojom sebavedomí.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy