eReport.sk
Richrd Krajčo a Karel Gott- foto: instagram

Pripravte si vreckovky, Vánoční je tu! Richard Krajčo predstavil nové dueto s Karlom Gottom

Takmer dva roky nik netušil, aký poklad ukrýva spevák a skladateľ Richard Krajčo (43) vo svojom hudobnom archíve. Dueto s Karlom Gottom (+ 80)a videoklipom bude určite dojemným hitom týchto Vianoc

Až keď tu nebude

Podľa Krajčových slov vznikla skladba ešte pred duetom Srdce nehasnou, ktorú legendárny Karel Gott naspieval s dcérou Charlottou (14) a ktorú zložil Krajčo na majstrovu objednávku.

„Za Karlom Gottom som s piesňou Vánoční prišiel s tým, že som napísal text, v ktorom hrá významnú úlohu, a tak mi napadlo, že by sa v nej mohol aj objaviť.“

Gottovi sa skladba zapáčila a uzavreli dohodu: „Najprv pôjdu von Srdce nehasnou a túto skladbu pustíme von až rok po tom, ako medzi nami Karel nebude, aby v podstate strávil aj ďalšie Vianoce s nami. A ten čas už nastal,“ prezradil Krajčo pozadie vzniku piesne.

Jeho posledná

Slávnostná premiéra sa uskutočnila dnes, 5. novembra o 9:00, a len za hodinu mala 53 000 zhliadnutí a 10 000 lajkov. Ku skladbe prináleží aj videoklip. Jeho scenár a réžiu vzala na svoje plecia spevákova manželka Karin Krajčo Babinská (46). Hovorí, že nechceli, aby sa z klipu stal vianočný gýč, ale priznáva, že nakoniec ním možno je. Okrem svojho manžela doň dosadila ich tri deti, Ivu Janžurovú, Aloise Švehlíka, , Danu Batulkovú, Pavla Rímskeho a Luciu Štěpánkvú. Jeho dej je jednoduchý. Rodina sa chystá sláviť Vianoce – absolvujú tradičné sviatky roka, užívajú si rodinnú pohodu, pečú. Hrajú karty, zapaľujú sviečky. Klasika, ale s nečakaným koncom. Na záver čaká diváka veľké prekvapenie, ktoré sa dotkne každého, kto už niekoho stratil… Pripravte si vreckovky, budete dojatí!

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pripravte si vreckovky, Vánoční je tu! Richard Krajčo predstavil nové dueto s Karlom Gottom

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti