eReport.sk
Autá na diaľnici D1. Foto: tasr

Pripravte sa na dopravné obmedzenia na D1

Motoristov čaká viacero dopravných obmedzení na diaľnici D1. TASR o tom v piatok informovala hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS) Eva Žgravčáková.

Od piatka od 22.00 h do nedele (25. 10.) do 22.00 h sa úplne uzavrie tunel Horelica a prípojná komunikácia. Dôvodom je oprava vozovky cesty prvej triedy 11A v úseku od križovatky s cestou prvej triedy 11B až po portál tunela „Čadca“, realizovanej v rámci výstavby D3 Čadca, Bukov – Svrčinovec.

Doprava bude odklonená aj v smere do Čadce

„Doprava v smere do Žiliny bude presmerovaná pred tunelom z cesty I/11A na I/11B (tzv. malý obchvat Čadce) s pokračovaním po I/11, respektíve III/2017, až po mimoúrovňovú križovatku v Krásne nad Kysucou,“ spresnila spoločnosť. V smere do Čadce bude doprava odklonená z cesty 11A na miestnu komunikáciu v Oščadnici, po ceste tretej triedy 2013 na cestu prvej triedy 11 a následne sa po 11B vráti na 11A. Doprava bude čiastočne obmedzená aj v križovatke Horná Streda, a to v pravom jazdnom páse (smer Trenčín). Dôvodom je oprava vozovky na dvoch mostoch. Motoristi musia s týmto obmedzením rátať od pondelka (26. 10.) do utorka (27. 10.). Práce budú realizované v čase od 7.00 h do 18.00 h v pravom jazdnom pruhu. Doprava bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu popri pracovisku.

Zdroj: tasr, foto: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pripravte sa na dopravné obmedzenia na D1

KOMENTOVALI STE: