eReport.sk
Záchranári odmietajú obvinenia
Polícia v prípade unesenej 22-ročnej študentky Soni už zadržala podozrivého. Je ním zdravotník zo záchranky. Ilustračné foto. Zdroj: archív eR

Prípad nezvestnej študentky sa vyjasňuje: Polícia zadržala podozrivého, ktorým je zdravotník!

Slovensko už niekoľko dní žije prípadom záhadného zmiznutia 22-ročnej študentky Soni, ktorá sa neskôr našla v bezvedomí v parčíku neďaleko nemocnice na Antolskej ulici. Polícia vrhla na vypátranie páchateľa, ktorý ju omámil barbiturátmi a možno aj znásilnil, všetky dostupné prostriedky. Ich úsilie bolo zrejme korunované úspechom.

Podozrivým je zdravotník zo záchranky

Šokujúci príbeh sa stal ešte uplynulý víkend, pričom mama nahlásila nezvestnosť mladej Bratislavčanky Soni v nedeľu 10. septembra večer. Soňa začala pred časom pracovať v Slovenskom národnom divadle, kde mala v sobotu event. Pripravovala galakoncert na počesť svetovej opernej legendy Lucie Popp. Po ňom, minút pred polnocou, odišla z divadla a išla za kamarátkou do jedného z bratislavských podnikov, domov ale už nedorazila. Polícia rozbehla rozsiahlu pátraciu akciu, do ktorej boli nasadené všetky jej zložky. Pátranie bolo napokon v pondelok skoro ráno úspešné, hoci podľa informácií TV Markíza mala Soňa zranenia po celom tele, vrátane rezných rán. Našli ju v bezvedomí a zdroje televízii tiež potvrdili informáciu, že bola intoxikovaná. V krvi mala mať študentka extrémne vysoké množstvo liekov na spanie. 

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na kombosnímke vľavo policajti prehľadávajú breh Dunaja, vpravo Terézia Macalíková.
  2. Skutok sa nestal
  3. Polícia potrebuje pomoc:

Vo štvrtok sa však v celom prípade udiala výrazná zmena. Polícia najskôr objavila bielu škodovku, ktorú v blízkosti miesta, kde Soňa zmizla, videli svedkovia. Ako píše portál tvnoviny.sk, neskôr, okolo 22.00 hodiny, priviezli na záchranársku stanicu vo Vajnoroch aj muža podozrivého v prípade nedávneho zmiznutia študentky VŠMU. Bol s putami na rukách a v bielom ochrannom overale. Podľa TV Markíza mu v jeho prítomnosti prehľadávali pracovnú skrinku, ktorú mal do ich príchodu zapečatenú policajtmi. Čo v nej všetko mal nie je známe. Na záchranárskej stanici sa policajti s podozrivým zdržali približne pol hodinu. Podozrivou zadržanou osobou by mal byť zdravotník, ktorý na záchranke pracuje dlhé roky. Na pracovisku, kde pôsobil, údajne zmizli lieky na predpis ako napríklad diazepam.

Zdroj: tvnoviny.sk


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prípad nezvestnej študentky sa vyjasňuje: Polícia zadržala podozrivého, ktorým je zdravotník!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php