eReport.sk
Princezná Eugenie
Princezná Eugenie, foto: profimedia

Princezná Eugenie poslala Philipovi dojemný odkaz: O babičku sa postaráme!

Na zosnulého starého otca princa Philipa(†99) si tento týždeň zaspomínala aj jeho vnučka princezná Eugenie (31). Čerstvá maminka v liste adresovanom dedkovi spomínala na momenty z detstva a uistila ho, že sa postarajú o smútiacu kráľovnú.

Princezná Eugenie je jednou z posledných členiek kruhu kráľovskej rodiny, ktorá sa rozhodla napísať pár dojemných slov na počesť všetkými milovaného vojvodu z Edinburgu Philipa a zverejniť ich na sociálnej sieti.

Z jej bolestivej osobnej spovedi sála hrejivý sentiment. „Spomínam si na to, ako som sa učila variť, maľovať a čítať. Spomínam si na to ako som sa smiala tvojím vtipom a ako som sa vypytovala na tvoj život a službu v námorníctve. Spomínam si na spálené párky a tvoju záchrannú akciu. Spomínam na tvoje ruky, tvoj smiech a tvoje obľúbené pivo,“ napísala princezná.

Eugenie dodala, že na dedka bude pamätať pri každom pohľade na jeho deti, vnúčatá a pravnúčata. „Ďakujem ti za tvoju oddanosť a lásku, predovšetkým k babičke, o ktorú sa za teba postaráme,“ rozlúčila sa s dedkom princezná Eugenie, ktorá sa vo februári stala maminkou. Synovým menom vzdala monarchovi poctu, dala mu totiž meno August Philip.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport