eReport.sk
Princezná Eugenie, foto: profimedia

Princezná Eugenie: Konečne ukázala prvorodeného syna

Vnučka kráľovnej Alžbety II., princezná Eugenie z Yorku (30), porodila 9. februára prvé dieťa, syna. Na spoločnej fotografii s manželom sa teraz pochválili svojím pokladom.

Princezná Eugenie len pred pár dňami zverejnila meno svojho prvorodeného syna. S manželom Jackom Brooksbankom mu dali meno August Philip Hawke Brooksbank. Pri tejto príležitosti zverejnili aj spoločnú fotografiu s bábätkom. „Ďakujeme za množstvo krásnych správ. Naše srdce je naplnené láskou k tomuto malému človiečikovi, slovami to nejde vyjadriť. Ale s radosťou s vami zdieľame túto fotografiu,“ uviedla princezná k oficiálnej snímke rodiny.

Princezná Eugenie ukázala svoj poklad, foto: profimedia

Jej syn je deviatym pravnúčaťom kráľovnej. Prostredné meno má chlapec po pradedovi, princovi Philipovi. Ten bol pred pár dňami prevezený do nemocnice, lebo sa necítil veľmi dobre. Správu o tom, že sa kráľovská rodina opäť rozrastie, zdieľala princezná minulý rok v septembri na sociálnych sieťach. „Jack a ja sa nemôžeme dočkať začiatku roka 2021,“ napísala vtedy k fotke detských topánočiek.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.