eReport.sk
Princ William a Harry, foto: shutterstock

Znechutený princ William bratovi: Harry, týmto si urazil kráľovnú!

Rozhodnutie vzdať sa pracovných povinností v kráľovskej rodine v podaní princa Harryho (36) a jeho ženy Meghan Markle (39) nikoho veľmi neprekvapilo. Princ William (39) je však z mladšieho brata sklamaný a rozčarovaný. Dokonca sa hovorí o jednom z najhorších súrodeneckým konfliktov v histórii tejto vznešenej famílie.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu potvrdili Alžbete II., že sa už nevrátia k plneniu pracovných povinností v kráľovskej rodine. Akokoľvek sú všetci týmto rozhodnutím zarmútení, odkázali, že dvojica je naďalej milovaná celou rodinou. Krátko na to hovorca manželov zareagoval na vyhlásenie Buckinghamského paláca. „Aj naďalej sú oddaní a pokračujú v službe po celom svete bez ohľadu na svoju oficiálnu rolu. Pokračujú v podpore organizácií, ktoré zastupovali a dokazujú, že služba je všeobecne platný princíp.“

Práve tento dodatok šokoval a znechutil princa Williama, ktorý to vníma ako veľkú urážku jeho starej mamy. Zdroj z okolia ďalej zmienil, že William je veľmi sklamaný postojom svojho mladšieho brata a jeho manželky. Neúctivý spôsob podania a správania sa páru zo Sussexu v posledných mesiacoch rozpútal jeden z najhorších súrodeneckých konfliktov od čias nezhôd medzi Jurajom VI. a jeho bratom Eduardom VIII., ktorý kvôli láske k dvakrát rozvedenej milenke abdikoval a prenechal korunu bratovi.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.