eReport.sk
Meghan Markle a princ Harry, foto: tasr

Princ Philip si o vystúpení Harryho a Meghan myslel svoje: Takto reagoval

Zosnulý princ Philip(†99) tvrdil, že rodinné záležitosti by sa mali riešiť v rodine. Z rozhovoru vnuka Harryho (36) a jeho manželky Meghan (39) preto rozhodne nadšený nebol. Podľa neho to bola absolútne šialenstvo, z ktorého nič dobre nevzíde.

Vojvoda z Edinburgu, ktorý zomrel minulý piatok, nebol z chovania svojho vnuka Harryho v posledných rokov práve nadšený. Nesúhlasil ani s jeho rozhodnutím opustiť kráľovskú rodinu. Neskôr to ale akceptoval. „Je to jeho život,“ krčil ramenami. Rozhovor s Oprah Winfrey, ktorý Harry s Meghan absolvovali keď bol Philip v nemocnici, veľmi lichotivý nebol. Meghan v ňom obvinila Harryho rodinu z rasizmu, ale prezradila aj to, že ako tehotná zvažovala samovraždu. Keď sa Philip dozvedel, že manželia sa chystajú poskytnúť škandalózny rozhovor, reagoval, že je to absolútne šialenstvo a bolo mu jasné, že z toho nič dobre nevzíde.

„Neprekvapilo ma to, pretože podobne dôverné rozhovory poskytli v deväťdesiatych rokoch princ Charles a princezná Diana,“ vyhlásil rodinný spisovateľ. Philipovi sa to vtedy tiež nepáčilo. Tvrdil, že špinavá bielizeň sa má prať doma a nie na verejnosti. „To, že sa rozhovor s Meghan a Harrym vysielal v čase keď bol Philip v nemocnici, sa na jeho zlom zdravotnom stave určite dobre nepodpísalo. Čo ho však znepokojovalo, bolo zaujatie páru vlastnými problémami a ich ochota hovoriť o nich na verejnosti,“ tvrdí spisovať Brandreth. „Poskytujte televízne rozhovory, ale nehovorte o sebe.“ To bolo jedno z jeho pravidiel, ktoré zdieľal so svojimi deťmi a pravdepodobne aj s vnúčatami. Philip mal Harryho rád a považoval ho za dobrého človeka. Na druhej strane bol z neho trošku sklamaný.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport