eReport.sk
Foto: tasr

Princ Harry prehovoril o bolesti, ktorú mu spôsobil princ Charles

Nestačila kritika za škandalózny rozhovor s Oprah Winfrey (67). Nedávno si princ Harry (36) v novom podcaste opäť vylial srdce a pošľapal privilegovaný život, ktorý mu monarchia dopriala. Zamestnanci paláca sa voči nemu ohradili.

Harry si v rámci rozhovorov o duševnom zdraví znova otvoril svoju 13. komnatu a v podcaste Armachair Expert herca Daxa Sheparda prehlásil, že za múrmi Buckinghnamského paláca trpel a oči mu otvorila až manželka Meghan. Odchodom do Kalifornie vraj prerušil kolobeh bolesti, ktorú prežíval v dôsledku genetickej bolesti, ktorá bola vštepovaná už jeho otcovi Charlesovi a ten ju nechtiac prenášal aj na svoje deti. „Musím si byť istý, že ja svoju bolesť nebudem na nikoho prenášať,“ povedal v rámci podcastu.

Nielen to, ale aj spoveď utrpenia počas dospievania a strach z toho, že budú s Meghan pokračovať v obchodnom modeli svojej rodiny sa môže zopakovať tragédia podobná tej, ktorú prežila jeho matka, princezná Diana.

Zdroje z kráľovskej rodiny uviedli, že Harryho druhý rozhovor a zvláštne slová o tom, ako na neho Charles prenášal bolesť, ktorú mu v mladosti vnútil princ Philip, nebola prospešná pre nikoho. „Pôsobí to tak, že si kariéru robia na základe ohovárania tej predchádzajúcej. Nikomu to nepomáha“ prezradil zdroj z paláca. „A tiež sa mi zdá, že vinu hádžu vždy na ostatných,“ doplnil svoj pohľad na Meghan a Harryho. Palác ani Clarence House, oficiálne sídlo princa Charlesa a Camilly sa zatiaľ k podcastu nevyjadrili.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport