eReport.sk
Foto: tasr

Princ Harry naštval svojho otca Charlesa: Odveta za jeho rozhovor prišla skoro!

Kritizuješ moju výchovu? Za to ťa odstránim zo záberu. Princ Charles (72) v novom videu doslova zabudol, že má ešte jedného syna – búrliváka Harryho (36).

Charles si pre svojho nepodareného syna princa Harryho pripravil nečakanú odvetu. Za to ako o ňom prehovoril v podcaste amerického herca Daxa Sheparda sa mu pomstil. Harry sa totiž neobjavil v pozadí medzi fotografiami rodinným príslušníkov.

Pracovňa princa Charlesa v poslednom videu o platinovom jubileu kráľovnej Alžbety II. ktoré oslávi budúci rok, pôsobila veľmi neosobne. Tradičnú zbierku rodinných fotografií panovníčky totiž tentokrát nahradil jediný osamotený rám s panovníčkou a jej tromi nasledovníkmi trónu – Charlesom, princom Williamom a malým Georgom. Po Harryho fotografii s manželkou Meghan Markle nebolo ani stopy. Medzi obrázkami však chýba aj fotografia Charlesovej manželky Camilly.

Fanúšikovia kráľovskej rodiny v tom majú jasno – Charles trestá Harryho za jeho slová o bolestnej výchove. Vojvoda zo Sussexu nepriamo potvrdil, že mať za otca Charlesa bolo veľmi traumatizujúce. V rodine podľa Harryho koluje genetická bolesť, ktorú staršie generácie vštepujú mladším. Aj keď sa Charles v minulosti vyjadril ku výchove svojho otca, princa Philipa, pravdepodobne ho ranilo, že počul kritiku z Harryho úst.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Princ Harry naštval svojho otca Charlesa: Odveta za jeho rozhovor prišla skoro!

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti