tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Kráľovná Alžbeta II., foto: tasr

Princ Harry je na vojnovej nohe s kráľovnou Alžbetou. Pomsta za verejnú potupu!

Škandalózny rozhovor s Oprah Winfrey stále nie je zabudnutý. Teraz sa začína kontúrovať dôvod rozhodnutia Harryho a Meghan prať špinavú kráľovskú bielizeň na verejnosti.

S rozhovorom súhlasil princ Harry, keď bol vytočený. Spúšťačom cesty odporu voči jeho babičke Alžbete II. bolo rozhodnutie odobrať mu všetky vojenské tituly. Harry bol na ne pyšný a túto potupu nevedel prekusnúť. Rozhovor s americkou moderátorkou o zákulisí aristokratickej rodiny odsúhlasil červenovlasý princ dvadsaťštyri hodín po tom ako o tituly prišiel, uviedli noviny The Sun. Olej do ohňa prilial aj jeho otec princ Charles, ktorý rozhodol, že syn Meghan a Harryho Archie sa nedočká titulu princ.

Foto: tasr

Harry prišiel nekompromisne o hodnosť kapitángenerála kráľovskej námornej pechoty, čestného leteckého veliteľa RAF a vrchného komodora malých plavidiel a potápačských jednotiek vo velení kráľovského námorníctva. Stratil patronát nad anglickou rugbyovou reprezentáciou a anglickou rugbyovou ligou a Londýnskym maratónom. Meghan bola odobratá pozícia ambasádorky Národného divadla.

Foto: tasr, profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Princ Harry je na vojnovej nohe s kráľovnou Alžbetou. Pomsta za verejnú potupu!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku