eReport.sk
Princ Harry, foto: profimedia

Princ Harry chystá návrat do Anglicka. Bude ho sprevádzať aj Meghan?

Princ Harry (36) a jeho manželka Meghan Markle (39) poskytli škandalózny rozhovor, keď bol princ Philip (99) v nemocnici. Prídu na jeho pohreb?

Princ Harry sa pripravuje na návrat do Veľkej Británie po prvý raz od opustenia kráľovských povinností. Dôvodom je úmrtie princa Philipa (†99). Ostáva však otázne, či sa k nemu pripojí aj jeho manželka Meghan. Rozhovor, v ktorom obvinili nemenovaného člena rodiny z rasizmu, sa vysielal v čase, keď bol princ Philip v nemocnici. Harry s Meghan čelili výzvam, aby rozhovor odložili, no neurobili tak.

V USA si založili charitatívnu organizáciu, prijali lukratívne obchodné dohody so spoločnosťami Netflix a Spotify. Verejné rozhovory sa konali na konferenciách Zoom a 7. marca kritizovali kráľovskú rodinu v rozhovore s Oprah Winfrey, ktorý videl celý svet. Meghan teraz čaká svoje druhé dieťa a má rodiť niekedy v lete.

Pár nekomentoval žiadny plán návratu do Spojeného kráľovstva. Zdroj blízky rodine dnes pre DailyMail.com uviedol: „Harry urobí všetko pre to, aby sa vrátil do Veľkej Británie a bol so svojou rodinou. Nebude chcieť nič iné, ako tu byť pre svoju rodinu, najmä pre svoju babičku, v tomto strašnom období. Meghan je tehotná, takže sa bude musieť poradiť so svojimi lekármi, či je pre ňu bezpečné cestovať, ale myslím si, že Harry určite pôjde.”

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport