eReport.sk
Princ Charles
Princ Charles. foto: profimedia

Princ Charles mal slzy na krajíčku: Takto ho dojal britský ľud!

Princ Charles (72) musel potláčať slzy pri obhliadke kvetov, ktorými si britský ľud uctil pamiatku zosnulého princa Philipa (†99). Celá situácia ho neuveriteľne dojala.

Spoločnosť mu robila manželka Camilla a obaja boli viditeľne dojatí záplavou kvetov od smútiacich Britov. Princ z Walesu mal slzy na krajíčku, keď si prečítal kondolencie, špeciálne však potom, ako zbadal hračku v podobe Land Roveru, obľúbeného automobilu princa Philipa, ktorý ma v sobotu počas pohrebu viesť jeho rakvu.

„Dnes princ z Walesu s vojvodkyňou z Cornwallu navštívili záhrady u Marlborough House, aby si pozreli kvetiny zanechané verejnosťou na počesť pamiatky vojvodu z Edinburgu. Kráľovské parky sem budú naďalej premiestňovať kvetiny a kondolencie do doby štátneho smútku. Záhrady u Marlborough House boli vybrané, aby sa davy nezdržiavali pred budovou paláca v priebehu pandémie koronavírusu,“ uviedol hovorca Clerence House.

Princ Philip zomrel 9. apríla v ranných hodinách vo veku 99 rokov. Jeho pohreb prebehne túto sobotu (18.4.) vo Windsore, vzhľadom k aktuálnej pandémií ale bude priebeh pohrebu komorný.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Princ Charles mal slzy na krajíčku: Takto ho dojal britský ľud!

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne