eReport.sk
Princ Andrew, foto: profimedia

Princ Andrew musí pred súd: Epsteinova otrokyňa ho obvinila zo zneužitia!

Američanka Virginia Giuffrev (38) bola sexuálnou otrokyňou Jeffreyho Epsteina. Teraz podala žalobu na princa Andrewa, že ju sexuálne zneužil ako sedemnásťročnú!

„Vediem princa Andrewa k zodpovednosti za to, čo mi urobil,“ uviedla Giuffrev. „Mocní a bohatí nemajú výnimku v zodpovednosti za svoje činy. Dúfam, že ďalšie obete uvidia, že je možné nežiť v mlčanlivosti a strachu, ale môžu si vziať späť svoj život tým, že prehovoria a požiadajú o spravodlivosť,“ dodala.

„K tomuto rozhodnutiu som neprišla ľahko. Ako matka a manželka staviam na prvé miesto svoju rodinu – a viem, že tento krok ma vystaví ďalším útokom princa Andrewa a jeho zástupcov. Keby som sa tak nerozhodla, sklamala by som obete po celom svete,“ uviedla Giuffrev.

Princ Andrew na konci roka 2019 v rozhovore s BBC razantne poprel, že by túto ženu v živote stretol. Šesťdesiatjedenročný princ sa kvôli svojim stykom s Epsteinom stiahol z verejného života. Obžaloba tvrdí, že Andrew ženu niekoľkokrát zneužil predtým než mala osemnásť rokov. Raz sa to malo stať v Londýne, v dome Epsteinovej priateľky Ghislaine Maxwell, ďalšie znásilnenie prebehlo vo finančníkovom dome v New Yorku, či na súkromnom ostrove v Karibiku.

Giuffrev uviedla, že ju Epstein s pomocou Maxwell držal ako sexuálnu otrokyňu. Epstein spáchal po týchto obvineniach v roku 2019 samovraždu vo väzení. Jeho smrť vzbudila kontroverziu a množstvo konšpiračných teórií. Ako reagovala kráľovská rodina jasné nie je.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Princ Andrew musí pred súd: Epsteinova otrokyňa ho obvinila zo zneužitia!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti