eReport.sk
Na archívnej snímke z roku 2016 primátor Považskej Bystrice Karol Janas. Foto: TASR

Primátor Považskej Bystrice: Aj mne bol diagnostikovaný COVID-19


POVAŽSKÁ BYSTRICA – Po považskobystrickom viceprimátorovi Jánovi Panákovi mal pozitívny test na nový koronavírus aj primátor mesta Karol Janas. Informoval o tom na sociálnej sieti.

 „Choroby sa nevyhýbajú nikomu a aj mne bol podobne ako viacerým Považskobystričanom diagnostikovaný COVID-19. Myslím si, že takéto veci netreba tajiť, ale treba o nich otvorene hovoriť. Choroba má zatiaľ u mňa mierny priebeh, verím, že to tak aj zostane. Držme si navzájom palce, aby sme to všetci v zdraví zvládli,“ informoval Janas na svojom profile.

Radnica zrušila zastupiteľstvo, poslanci idú na testy

Po pozitívnom teste na nový koronavírus u považskobystrického primátora Karola Janasa a viceprimátora Jána Panáka bude mestský úrad fungovať v obmedzenom režime.

Ako informovala vedúca oddelenia komunikácie, kultúry a medzinárodnej spolupráce považskobystrickej radnice Miluše Kollárová, na testy pôjdu poslanci mestského zastupiteľstva a niekoľko desiatok zamestnancov mestského úradu. Radnica zrušila aj štvrtkové (8. 10.) zasadnutie mestského zastupiteľstva.

Poslancov a zamestnancov mestského úradu budú podľa Kollárovej testovať v stredu (7. 10.), Nemocnica s poliklinikou v Považskej Bystrici vyčlenila na testovanie poslancov a pracovníkov úradu mimoriadny odberný deň. Zvyčajne sa v Považskej Bystrici testuje v utorok a v piatok.

https://www.facebook.com/karol.janaspb/posts/3943197695708418

Zdroj: tasr, foto: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Primátor Považskej Bystrice: Aj mne bol diagnostikovaný COVID-19

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne