eReport.sk
Robert Fico na snímke z videa, Zdroj: FB/R. Fico

Prilby dole! Fico vyzval policajtov a ľuďom dal „manuál“ pre 17. november

Opozičný Smer-SD organizuje 17. novembra pred plánovanými protestmi vlastnú akciu pri soche Alexandra Dubčeka v Bratislave. Cez sociálne siete sa plánuje prihovoriť verejnosti a odporučiť ľuďom pridať sa k protestom. Informoval o tom hovorca strany Ján Mažgút. Predstavitelia strany sa tiež zúčastnia na proteste proti vláde.

Nemôžeme zmeniť názor

„Pôjdeme k jednej zo sôch Alexandra Dubčeka. Tam sa cez sociálne siete prihovoríme slovenskej verejnosti, tam povieme svoje názory a potom odporučíme tým, ktorí tam budú, aby sa ako radoví účastníci protestov pridali k tým protestom, ktoré budú organizované na iných miestach,“ uviedol šéf Smeru-SD Robert Fico.

Zdro: FB/R. Fico

Predstavitelia strany sa zároveň plánujú v utorok zúčastniť na pokojnom proteste proti vláde Igora Matoviča (OĽANO). Vláda sa podľa strany začala vyhrážať, že pokiaľ pôjdu ľudia do ulíc, zakročí proti nim polícia. „Nemôžeme zmeniť názor. Smer–SD nebude nikdy odhovárať našich sympatizantov od toho, aby sa 17. novembra zúčastnili na protestoch, na ktorých budú vyjadrovať svoj názor na vládu Igora Matoviča,“ skonštatoval.

Len to nesmie mať násilnú formu

Fico vyzval občanov na účasť na miestach určených v tento deň na stretnutie a na vyslovenie názoru, ako si predstavujú budúcnosť SR. Upozornil tiež na opatrnosť pri priebehu týchto podujatí. „Podujatia musia byť demokratické a pokojné. Nemusia byť tiché, ľudia môžu vyjadriť svoj názor hocakým spôsobom, len to nesmie mať násilnú formu,“ doplnil šéf strany.

Zdroj: tasr, foto: FB/R. Ficio


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prilby dole! Fico vyzval policajtov a ľuďom dal „manuál“ pre 17. november

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php