eReport.sk
Princ Philip, foto: profimedia

Príčina smrti je odhalená: Kvôli tomuto zomrel princ Philip!

Dlho sa nevedelo, čo bolo dôvodom jeho smrti. Princ Philip zomrel 9. apríla 2021 v nedožitých 100 rokoch. Podľa oficiálnych správ zomrel v pokoji na hrade Windsor. Čo bolo príčinou jeho smrti?

Verejnosť dlho netušila, čo bolo príčinou smrti obľúbeného princa Philipa. Informácia je pomerne čerstvá. V dokumente, ktorý vystavil sir Huw Thomas, hlavný kráľovský lekár stojí, že smrť nespôsobila choroba ani zranenie. Princ Philip jednoducho zomrel na starobu. Krátko pred smrťou bol princ hospitalizovaný, podľa oficiálnych správ sa necítil dobre. Z londýnskej nemocnice kráľa Edwarda VII. bol po dvoch týždňoch prevezený do nemocnice svätého Bartolomeja, kde sa liečil z infekcie.

16. marca bol prepustený z nemocnice do domáceho liečenia. Pohreb manžela kráľovnej Alžbety II. sa konal 17. apríla vo windsorskej kaplnke svätého Juraja. Vzhľadom na protipandemické opatrenia sa ho zúčastnilo len 30 osôb z radu najbližších. Za princom Philipom smútila nielen kráľovská rodina, Veľká Británia, ale aj celý svet. Manžel panovníčky Alžbety II. bol totiž obľúbený pre svoj povestný zmysel pre humor.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Príčina smrti je odhalená: Kvôli tomuto zomrel princ Philip!

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne