eReport.sk
Jaromír Jágr s priateľkou, šediny Dominikou
Jaromír Jágr s priateľkou Dominikou, foto:ig/d.branišová

Priateľka Jaromíra Jágra šokuje: Po sezóne budem šedivá!

Skoro už päťdesiatročný hokejový veterán Jaromír Jágr (49) je už takpovediac na šediny zvyknutý, jeho polovička má však z nich strach. Modelka Dominika Branišová (26) prekvapila svojich fanúšikov vyjadrením na jej instagramovom profile.

Podľa jej slov jej o chvíľu naskočia šediny! Narážala na fakt, že spolu so svojim drahým prežíva každý jeden hokejový zápas play-off. Jágrovi “rytieri” z Kladna súperia o postup medzi elitu Česka s Porubou. Branišová sa priznala, že nikdy nebolo nejakou veľkou fanúšičkou hokeja, fandila len vtedy ak boli majstrovstvá sveta či olympiáda. Teraz je to však inak, doma má legendu a to nielen českého hokeja: „No a teraz prežívam, ako by som sama hrala. Očakávam pár šedivých vlasov, keď skončí táto sezóna,” prezradila Dominika na Instagrame.

Jaromír Jágr s priateľkou Dominikou

Foto: ig/j.jagr

Domča Jardovi naplno fandí: „Dúfam, že o rok budeme hrať v extralige!” U Jágra bujná hriva hrá hlavnú rolu aj pre jeden zaujímavý dôvod: „Jedna starenka mi raz povedala: Chlapče, tvoja sila je v tvojich vlasoch,” s úsmevom spomína legenda NHL. Na mieste je tak otázka, či je Jaromír Jágr poverčivý…

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Hokej

Tipos liga

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport