eReport.sk
Erling Haaland, foto:instagram

Prestúpi Haaland do Bayernu? Vedenie klubu o ničom nevie!

Šéf exekutívy Bayernu Mníchov Karl-Heinz Rummenigge odmietol špekulácie, že by sa líder najvyššej nemeckej futbalovej súťaže usiloval o príchod nórskeho útočníka Erlinga Haalanda.

Tomu hrozí v budúcej sezóne neúčasť v Lige majstrov, keďže jeho Borussia Dortmund je v bundesligovej tabuľke až na piatom mieste o štyri body za Frankfurtom. „Odkiaľ tieto klebety pochádzajú? Nič o tom neviem. Jediné, čo môžem povedať je, že na poste hrotového útočníka máme najlepšieho možného hráča Roberta Lewandowského. Jeho kontrakt vyprší v roku 2023,” pripomenul Rummenigge pre magazín Bild. Správu priniesla agentúra AFP.

Nórska superstar Erling Haaland

Foto: ig/erlinghaaland

Predchádzajúce informácie naznačili, že Haaland má vo svojej zmluve klauzulu o uvoľnení 75 mil. EUR, ktorá sa môže aktivovať až v lete 2022. Dortmund však za svoj klenot požaduje oveľa vyššiu sumu. Prípadný záujemcovia si budú musieť za nórsku superstar pripraviť až 180 miliónov eur. Čo je v aktuálnom čase pandémie pre kluby nemožné zaplatiť za jediného hráča. Ak v Bundeslige skončia mimo najlepších miestenky do Ligy majstrov, potom nádej na odchod Haalanda stúpne.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport