eReport.sk
Hrob Ivety Bartošovej, foto: profimedia

Prehovorila Bartošovej suseda. Zobrala si život kvôli tomuto mužov?

Speváčka nemala v živote šťastie v láske. Prešla si niekoľkými nefunkčnými vzťahmi, ktoré jej viac ubližovali, ako robili radosť. Keď pred siedmimi rokmi spáchala samovraždu prekvapila rodinu aj fanúšikov. Teraz sa ozvala svedkyňa, ktorá tvrdí, že je za tým zlý vplyv tohto muža.

Po rozchode s Ladislavom Štaidlom, Ivete Bartošovej (†48) skrachoval aj vzťah so Zdeňkom Podhodhůrským. Ten od nej zdupkal: „Veľmi som ju miloval, bola úžasná. Ale mala pre mňa toľko negatívnych vlastností, že som s ňou nemohol žiť.”

Pomeje na scéne

Po ňom stretla Jiřího Pomeje. Ten si speváčku vzal so všetkou slávou. Honosná svadba a prítomnosť médií spravila z novomanželov na dlhé týždne najdiskutovanejší pár. „Stretávala som ich kedysi často spoločne s Jiřím Pomejem, on sa aj veľa venoval Arturovi. Zlom nastal vo chvíli, keď sa k pani Bartošovej nasťahoval Josef Rychtář. Keď bola s Jiřím Pomejem, sama si chodila preberať poštu, ale keď bola vydatá za Rychtářa, už to bol celkom zázrak ju stretnúť,“ prezradila susedka Bartošovej. Zo svojho domu ho nakoniec speváčka vyhodila.

Josef Rychtář, cesta do pekla?

„Kým sa do domu nenasťahoval Josef Rychtář, poštu si preberala sama. Potom to za ňu robil on. Musím povedať, že pri jednej bitke Rychtářa a Macuru som bola. Ja si myslím, že ju Zdeněk Macura chcel dostať z pazúrov Rychtářa, ale robil to dosť nešťastným spôsobom. Podľa mňa šla na tie koľaje úmyselne. Vždy tvrdila, že mala len jednu lásku, a tou bol Sepéši, ktorý zahynul podobne. Josef Rychtář nebol dobrý partner pre ňu. Po jej smrti urobil hrozné divadlo. Ten človek sa jej chytil a už ju nikdy nepustil. Občas aj nejakú modrinu mala. Keď mi chodila občas ešte otvoriť dvere, mala čierne okuliare, a to predtým nemávala,“ zverila sa podľa extra.cz pani, ktorá žila niekoľko rokov vedľa zosnulej speváčky. „Naposledy som ju stretla pár dní pred tou tragédiou. Chodila so svojím ridgebackom okolo rybníka a nevyzerala vôbec dobre. Bola bledá, povedala by som, že až smrteľne bledá,“ dodala.

Foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prehovorila Bartošovej suseda. Zobrala si život kvôli tomuto mužov?

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti