eReport.sk
Komentované prehliadky Trnavy, foto trnava.sk
Komentované prehliadky Trnavy, foto trnava.sk

Prehliadky trnavských pamiatok sa opäť vracajú


Od 1. júla do 30. augusta usporiada oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism bezplatné prehliadky Trnavy. Pre návštevníkov sú pripravené prehliadky najzaujímavejších pamiatok so sprievodcom. V pracovné dni so začiatkom o 10:30 pred mestskou vežou.

„Aj v tomto roku ponúkneme všetkým návštevníkom Trnavy možnosť absolvovať bezplatnú prehliadku a spoznať tak naše mesto o niečo viac. Záujemcov prevedú mestom turistickí sprievodcovia, navštívia kostoly, stredoveké hradby aj radnicu“, povedal riaditeľ Oblastnej organizácie cestovného ruchu Trnava Tourism Alexander Prostinák.

Pre koho je program vhodný?

Zúčastniť sa môžu deti aj po anglicky hovoriaci ľudia. Program trvá 60 minút. V ponuke sú dva tematické okruhy. Prehliadka sakrálnych a prehliadka svetských pamiatok, ktorá bude každý utorok a vo štvrtok. 

Alexander Prostinák dodal: „Dva okruhy prehliadok sa striedajú tak, aby návštevníci mali dôvod a možnosť absolvovať prehliadky dva dni po sebe. Región Trnava ponúka veľa príležitostí na trávenie dovolenky, či už ide o objavovanie prírody, architektúry, alebo o športové aktivity.“

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prehliadky trnavských pamiatok sa opäť vracajú

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre