tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Ash Bartyová, foto:ig/barty

Pred Australian Open budú turnaje ATP i WTA

Austrálska tenistka Ashleigh Bartyová sa po jedenástich mesiacoch opäť predstaví v súťažnom zápase. Svetová jednotka bude najvyššie nasadená na jednom z dvoch turnajov WTA v Melbourne, ktoré sa začnú 31. januára a budú generálkou na Australian Open.

Na druhom podujatí prisľúbila účasť Američanka Serena Williamsová. V rovnakom čase sa uskutoční aj medzištátny mužský turnaj ATP Cup, na ktorom budú pútať pozornosť Srb Novak Djokovič či Španiel Rafael Nadal. Organizátori turnajov sa museli prispôsobiť pandémii koronavírusu. Všetky podujatia sa uskutočnia za prísnych bezpečnostných opatrení, hráčky i hráči musia pricestovať do Austrálie do 15. januára a absolvovať dvojtýždňovú karanténu. Rovnako ako ženy aj muži budú mať alternatívny turnaj.

Tí, ktorí sa nekvalifikovali do ATP Cupu, budú mať možnosť predstaviť sa na podujatí ATP 250. Zatiaľ organizátori počítajú s Davidom Goffinom, Nickom Kyrgiosom či Stanom Wawrinkom. „Bez pochýb nás čaká najveľkolepejší týždeň pred Australian Open v histórii,“ citovala agentúra AFP Camerona Pearsona, zodpovedajúceho za turnaje v Austrálii.

Zdroj:tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pred Australian Open budú turnaje ATP i WTA

Tenis

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku