eReport.sk
Heidi Janků v novej kuchyni, foto: facebook

Prečo speváčka Heidi Janků nemala deti? Poznačila ju vlastná rodina!

Heidi Janků bolo iba jedenásť rokov, keď jej zomrela mama. Podľahla rakovine. S otcom to tiež nemala ľahké.

Otec ťažkú ​​situáciu v rodine nezvládol, a začal holdovať alkoholu. Aj to nakoniec prispelo k tomu, že speváčka čoskoro odišla z domu a nikdy nemala vlastné deti. Speváčka si vraj so svojim otcom nikdy nerozumela. „Vzťahy s ním boli na bode mrazu. Mal iné predstavy o mojom živote, nechcel zo mňa mať speváčku. Nemal rád muzikantov, hoci medzi nich sám patril,“ zverila sa umelkyňa v rozhovore pre program Intímne spovede na Streame.

Pretože otec holdoval alkoholu, Heidi sa v šestnástich rokoch zobrala a odišla z domu. Krátko nato ju postihla ďalšia tragédia, brat sa zabil v aute. S otcom sa speváčka potom už nevídala. O jeho smrti sa dozvedela až s oneskorením: „Trecie plochy boli také silné, že sme si to nikdy nevypovedali,“ doplnila.
Keď sa potom Janků zoznámila so svojím budúcim manželom Ivom Pavlíkom, bola vydatá a on zadaný. Asi po mesiaci sa už spolu začali vídať. „Vtedy v tom ešte nebola nejaká veľká zamilovanosť. Ale akonáhle sme začali jazdiť po koncertoch a kšeftoch, tak to prišlo,“ vyznala sa.

Heidi v roku 1988. – Foto: instagram

Videli v tom zištnosť

Mladú speváčku mali za zlatokopku, ktorá chce iba využiť staršieho skladateľa. „Nemala som dobrú pozíciu. Aj moja teta so mnou kvôli tomu tri roky nehovorila,“ povedala Heidi k obdobiu, keď jej nebolo dvakrát do spevu.
Všetko sa zmenilo vo chvíli, keď okolie pochopilo, že Heidi Iva naozaj miluje. Partneri spolu ďalej pracovali a postavili dom. Napriek tomu s Pavlíkom nikdy nemala vlastných potomkov. „Myslím, že som poznačená mojou rodinou a výchovou môjho otca,“ myslí si speváčka.
„Po dieťati som možno netúžila až toľko, pretože som mala obavy, či by som ho dokázala správne vychovať. Keď si spomeniem na to, čo som videla doma,“ povedala Heidi a doplnila, že začiatkom deväťdesiatych rokov o bábätku s Ivošom uvažovali, tehotenstvo ale nakoniec aj tak neprišlo. Speváčka to neľutuje.

Foto: profimedia instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prečo speváčka Heidi Janků nemala deti? Poznačila ju vlastná rodina!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti