eReport.sk
Boris Kollár

Pravda o „Borisovej palici“. V skutočnosti s ňou mal vylátať…

Šéf koaličnej strany Sme rodina začína robiť vrásky svojim partnerom. Otvorene totiž kritizuje chystané reformy v súdnictve i zdravotníctve. Pri tejto príležitosti začal obiehať Slovensko a z jednej takejto návštevy si doniesol kuriózny darček.

Ľudia mu vraj darovali lieskovú palicu. Kollár neváhal a hneď s ňou a o nej spravil aj video. „Je to dar vláde. Mal som to doniesť do Bratislavy a ukázať im, čím nás ľudia z regiónov budú hnať, keď im zrušíme súdy a nemocnice. Tí ľudia povstanú a týmto nás poženú,“ hrozí svojim koaličným partnerom Kollár. Lenže podľa toho, čo koluje na internete to bolo s lieskovou palicou trochu inak. Martin Kvetko, ktorý v minulosti pôsobil v strane Za ľudí aj ako tajomník klubu, na sociálnej sieti prišiel s odhalením, kto vlastne dal Kollárovi palicu a komu bola určená.

Čítajte viac:

  1. poslanec NR SR Juraj Šeliga (Za ľudí).
  2. Boris Kollár (Sme rodina)

V skutočnosti mu tú palicu odovzdal bývalý okresný predseda SMER-SD a dnes člen HLAS-SD, zároveň ex-starosta obce Mokrá Lúka a poslanec BBSK, Július Laššan. Možno, že to Boris Kollár ani nevie. A odovzdal mu ju so slovami obrovskej kritiky na túto vládu, s tým, že za stav zdravotníctva či súdnictva, ale aj iných oblastí v našom okrese môže práve táto vláda. Ale najmä s tým, že palicu Borisovi Kollárovi dáva preto, aby ňou “vylátal” Igora Matoviča, ktorý je podľa neho hanbou slovenskej politiky,“ praskol tajomstvo mladý politik, ktorý zdôraznil, že za to, v akom stave je nemocnica v Revúcej môže podľa neho z veľkej časti práve Laššan.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pravda o „Borisovej palici“. V skutočnosti s ňou mal vylátať…

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport