eReport.sk
Marek Majeský, foto: profimedia

Pre Marka Majeského nebolo herectvo prácou snov. Túžil po inom!

Minul sa povolaním? Herec sa vyznal, že ho zaujíma úplne iná oblasť, ako je umelecká brandža. Pred kamery sa dostal náhodou.

Marek Majeský (48) účinkoval v mnohých filmoch – Kandidát, Bathory, Amnestie, v seriáloch a jeho nezameniteľný hlas je známy aj z dabingu. Živí ho celé roky, vo svojej profesii je úspešný, napriek tomu by sám seba dokázal vidieť aj na inom mieste. „Nechcel som byť hercom, ani som o tom nesníval. Bola to úplná náhoda. Keby som sa mal opäť rozhodnúť, zas by som povedal, že nechcem byť hercom. Nie som extrovertný typ. Nikdy som nechodil na žiadne besiedky, nerecitoval, nezabával som svoje okolie. Necítil som sa ako typ, ktorý by mal vystúpiť na javisko,“ zveril sa. Keby si mohol dnes vybrať pracovné zaradenie, o herectvo by ani náhodou nešlo: „Najviac ma bavia história, literatúra a archeológia.“

Marek Majeský v hre s nebohým Štefanom Kožkom. – Foto: instagram


Vyštudovaný herec, otec dvoch det,í sa pred časom v rádiu rozrozprával, že mu to dlho vŕta v hlave: „Stále mi tá extrovertnosť, to herectvo, nie je také blízke. Stále bojujem s pocitom, či som na správnej strane cesty. Nie som typ človeka, ktorý vyjde na javisko a vie improvizovať. Doteraz nie som žoviálny, extrovertný človek, mne sa to skôr tak stalo.“ I keď už zrejme jeho život pobeží ďalej v hereckých koľajach, viac ako zmena profesie ho trápi aktuálna pandemická situácia. V tom duchu sa nieslo aj želanie na začiatku tohto roka: „Keby som to mal povedať tak v úvodzovkách, tak si želám, aby sme boli zdravotne negatívni a pozitívne s úsmevom a s nadhľadom vnímali život okolo seba.”

Zdroj: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity