eReport.sk
Romana Tabák, foto: facebook R. T.

Pozri, kto sa vrátil z exotickej dovolenky! Tabák, a hneď si vyrobila ďalší problém

Tomu sa hovorí rýchlosť. Len pred pár dňami prehrmela médiami správa, že sa poslankyňa za OĽANO Romana Tabák vybrala na exotickú dovolenku. Na svojej sociálnej sieti zdieľala fotografiu z Dubaja, uviedla však, že tam nedovolenkuje. Podľa najnovších informácií je už späť a dokonca sa stihla dať aj otestovať.

Poslankyňa sa dala testovať v Emirátoch 5. marca. O tri dni neskôr si strihla aj PCR test v Bratislave. S testami sa sama pochválila na svojej sociálnej sieti. V oficiálnych odporúčaniach na korona.gov.sk sa pritom hovorí, že pri návrate na Slovensko z krajín mimo EÚ, Islandu, Nórska, Lichtenštajnska, Švajčiarska, Veľkej Británie alebo Severného Írska je potrebné podstúpiť laboratórnu diagnostiku na ochorenie COVID-19 najskôr v ôsmy deň izolácie.

Kedy presne sa naozaj vrátila Tabák z dovolenky a na základe čoho absolvovala PCR test, nie je jasné. Jasné je len to, že odporúčaní sa poslankyňa nedržala. Na naše otázky Tabák nereagovala. Možno má plné zuby reakcií na svoju exotickú dovolenku.

Hoci sa na sociálnej sieti pokúšala napraviť svoj pošramotený imidž, veľmi sa jej to nepodarilo. Zverejnila totiž informáciu o tom, že finančne podporila projekt zakúpenia ratraku na úpravu bežkárskych tratí pre jeden areál. Všetko doplnila archívnou fotografiou na lyžiach a strhla sa mela. Tabák musela vysvetľovať, že fotografia nie je aktuálna a neporušila žiadne opatrenia. Chcela len upozorniť na svoju dobročinnosť, ale aj za to si vypočula svoje. „Čo si podporila? Lyže? Odpadnem. A starí ležiaci ľudia v domovoch majú na prídel po dve plienky na deň. Tak vám záleží na ľuďoch. Choré,“ naviezla sa do Tabák jedna z diskutujúcich.

Ďalší jej nevedia odpustiť exotickú dovolenku počas lockdownu, keď väčšina Slovenska sedí doma a nedostane sa ani do susedného okresu. „Čo by ste povedali na to, ak by celé Slovensko teraz počas pandémie COVID-19 a vami nariadeného núdzového stavu šlo na dovolenku do Dubaju a kade tade? Tiež si už potrebujeme oddýchnuť. Ako by ste to brali? Ďakujem za odpoveď,“ napísal jeden fanúšik, ale odpovede sa nedočkal.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport