eReport.sk
Na snímke logo Slovenského plynárenského priemyslu (SPP), a. s. Foto: tasr

Pozor! Plynári od soboty zatvoria svoje zákaznícke centrá


Spoločnosť Slovenský plynárenský priemysel (SPP) od soboty (24. 10.) zatvorí svoje zákaznícke centrá. TASR o tom v piatok informoval hovorca plynární Ondrej Šebesta.

„V záujme ochrany zdravia zákazníkov a svojich zamestnancov pristupuje SPP k dočasnému obmedzeniu možnosti osobných kontaktov a s platnosťou od 24. októbra až do odvolania uzatvára svoje zákaznícke centrá na Slovensku,“ spresnila spoločnosť. Zákazníci však môžu s plynárňami aj naďalej komunikovať prostredníctvom elektronickej pošty a k dispozícii budú mať bez obmedzení aj zákaznícku linku.

Domácnosti sa na spoločnosť môžu obrátiť mailom

SPP zároveň deklaruje, že ako najväčší dodávateľ elektriny a plynu na Slovensku aj v čase obmedzení garantuje plynulé zabezpečovanie dodávok energií a s tým spojených služieb. Domácnosti sa na spoločnosť môžu obrátiť e-mailom na adrese [email protected], alebo telefonicky na čísle 0850 111 363 v čase od 8.00 do 18.00 h. Odberateľom z kategórie maloodber zase poslúži e-mailová adresa [email protected] a telefonická linka 0850 111 565. „Zákazníkom odporúčame, aby si otváracie hodiny jednotlivých Zákazníckych centier SPP v nadchádzajúcom období overili na webovej stránke SPP, na Facebooku, telefonicky alebo e-mailom,“ uzavrel Šebesta.

Zdroj: tasr, foto: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pozor! Plynári od soboty zatvoria svoje zákaznícke centrá

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne