eReport.sk
Robert Fico, foto:yt/smersd

VIDEO Fico si na Slavíne pripomenie padlých pri oslobodení Bratislavy: Povedzme vojne nie!

Povedzme vojne nie! Predseda opozičnej strany Smer-SD Robert Fico si v utorok pripomenie 78. výročie oslobodenia Bratislavy. Hlavné mesto dostali z rúk nacistov spoločným úsilím vojská Sovietskeho zväzu a Rumunska. Fico tvrdí, že tých, ktorí sa obetovali za slobodu nášho hlavného mesta si máme pripomínať bez ohľadu na to, čo sa vo svete deje dnes.

Pozýva aj občanov

„Pred 78. rokmi v Bratislave zavládol mier, keď boli fašisti vyhnaní sovietskymi vojskami! Nikdy nebudeme popierať históriu, aj keď na to dnes médiá silou mocou tlačia,“ znie stanovisku Smeru na sociálnej sieti.

Zdroj: yt/smersd

„Povedzme vojne nie“

Sociálni demokrati zároveň pozývajú občanov, aby sa k lídrom Smeru pridali a okrem vďaky za oslobodenie vyjadrili aj negatívny postoj k vojne. „Pozývam vás 4. apríla 2023 o 16:00 tu na Slavín. Poďme spolu zakričať silné nie vojne a ešte silnejšie áno mieru,“ uviedol Fico.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Matovičove zlodejstvá
  2. Zákon a poriadok
  3. Fico bojuje aj o bratislavského voliča!
  4. Robert Kaliňák na snímke z videa
  5. Fico a Klaus sa zhodli
  6. Podarí sa Ukrajine ubrániť Bachmut?

Politici Smeru budú vraj sebavedomí a suverénni

Bývalý premiér zároveň upozornil, že Smer v prípade budúcej účasti vo vláde bude vytvárať sebavedomú a suverénnu zahraničnú politiku na všetky štyri svetové strany: „My sme v Smere sebavedomí a suverénni politici a chceme robiť sebavedomú zahraničnú politiku.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico si na Slavíne pripomenie padlých pri oslobodení Bratislavy: Povedzme vojne nie!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php