eReport.sk
Julo Viršík na tlačovej konferencii
Julo Viršík na tlačovej konferencii. Foto: tasr

POTVRDENÉ Už je známa pitevná správa zosnulého Jula Viršíka. Takto to v skutočnosti bolo!

Známy rádiový moderátor zomrel iba včera. Rýchlosťou blesku sa začali šíriť klebety, čo je za jeho úmrtím. Skloňovala sa vakcína Astra Zeneca. Teraz je nad slnko jasné, ako to v skutočnosti je.

Úmrtie nesúviselo s očkovaním. Že ide o hoax už dnes informovala Polícia Slovenskej republiky. Zaočkovaný bol Julo Viršík prvou dávkou 10. apríla. Poslednýkrát vydýchol 26. mája. Príčina je zlyhanie srdca. „Krátko po medializácii, bez bližších informácií, bolo toto úmrtie na internete v rôznych formách spájané s očkovaním. Takéto správy šírili Marián Kotleba, Marek Čulen alebo uživateľský profil Ján Bielik,” uvádza na svojom profile Ministerstvo zdravotníctva.

Konšpirátori, dajte si pohov!

Michal Palkovič, riaditeľ sekcie súdneho lekárstva a patologickej anatómie Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, vylučuje súvis medzi očkovaním pána Viršíka a jeho úmrtím:
„V prípade úmrtia pána Júliusa Viršíka bola vykonaná pitva. Závery pitvy preukázali vážne cievne postihnutie srdca z chorobných príčin, dôsledkom ktorých došlo k zlyhaniu srdca. Očkovanie, ktoré absolvoval pred vyše 1,5 mesiacom, nie je možné dávať do súvisu s jeho úmrtím,” znie vyjadrenie ministerstva. „Prosíme vás o opatrnosť pri správach a internetových statusoch, ktoré akékoľvek úmrtia automaticky dávajú do súvisu s očkovaním. Zneužívanie podobných udalostí na podnecovanie strachu k očkovaniu môže viesť k ďalším úmrtiam na Covid a k opakovane preplneným nemocniciam,“ vzývajú občanov aby boli zodpovední.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

POTVRDENÉ Už je známa pitevná správa zosnulého Jula Viršíka. Takto to v skutočnosti bolo!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti