eReport.sk
10-09-2020 Praha, Spirit Space Jóga Studio,Image: 557565360, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

POTVRDENÉ! Ukrajinský chirurg: Dare som práve operoval nos


Dara Rolins využila lockdown ako to vie len ona. Nesedí doma so založenými rukami, ale kúpila si letenku na Ukrajinu a opäť do seba investovala. Známy plastický chirurg z Kyjeva sa pochválil ich spoločnou fotkou, ku ktorej napísal, že Dara je šťastnou dámou s novým nosom. Maxim Ivanchuk nám potvrdil, že ju naozaj operoval.

Doktor Maxim Ivanchuk je ukrajinský chirurg, ktorý je uznávaný a vyhľadávaný najznámejšími celebritami. Do rúk sa mu v rovnakom čase zverila Zuzana Strausz Plačková aj Dara Rolins. Obe sú v týchto dňoch na luxusnej súkromnej klinike v Kyjeve. Playmate o tom informuje na svojom Instagrame, Dara je ako vždy rezervovanejšia a plastiku nosa sa snažila utajiť. To jej však prekazil doktor Ivanchuk, ktorý pred pár dňami zverejnil ich spoločnú fotku. eReportu potvrdil, že nejde o žiadnu spomienku na celebritnú pacientku, ale aktuálny záber. „Áno, teraz som jej urobil operáciu.“ napísal nám.

Dara si dala upraviť nos už niekoľkokrát, ale stále nebola spokojná. Po poslednej operácii sa jej začali robiť nevzhľadné jamky a priehlbiny, ktoré maskovala mejkapom. Speváčka sa ku plastikám vyjadrila v minulosti aj na svojom Instagrame. „Väčšie prsia dokážu žene zdvihnúť sebavedomie a aj v prípade môjho nosu, ktorý som si nechala „opraviť“, išlo o vyriešenie rovnice fotogenickejšieho tvaru, nie získanie väčšieho množstva sebalásky,“ napísala vo svojom príspevku. „Som ale bytostne presvedčená, že moje „vylepšenia“ nie sú v rozpore so zdravým rozumom. A dôvod, prečo som niektoré podstúpila/podstupujem, nemá nič spoločného s neláskou. Naopak. Mojím cieľom nie je a nikdy nebolo poprieť Daru. Skôr vyhovieť jej túžbam,“ objasnila svojim fanúšikom dôvody, prečo sa rozhodla pre zmeny.

Dara do seba veľa investuje a vždy o tom aj informuje. Plastické operácie si však necháva pre seba…

Doktor Ivanchuk potvrdil, že ženy, ktoré raz začnú s plastikami, už nechcú prestať. „Áno je to pravda. Je to viac ako pravdepodobné, že keď si dá niekto prvú plastiku, nasledujú ďalšie, pretože sa začína v zrkadle na seba pozerať desaťkrát častejšie a hľadať ďalšie nedokonalosti a chybičky krásy. Začne sledovať všetko, čo by na sebe mohla ešte upraviť či zmeniť,“ prezradil v rozhovore pre média. Nám dodal, že kto chce u neho plastiku, musí prísť ako Dara do Kyjeva a zostať minimálne 10 dní.“

Foto: Instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

POTVRDENÉ! Ukrajinský chirurg: Dare som práve operoval nos

Aktuálne