eReport.sk
Andy Hryc a Wanda Adamík Hrycová, foto: facebook

Dcéra Andyho Hryca po pohrebe: Dojímavý odkaz otcovým priateľom a prezidentke!

Napriek smútku poslala odkaz. Včera sa konala posledná rozlúčka s významným hercom Andy Hrycom (71), ktorý odišiel po ťažkom boji s leukémiou. Jeho dcéra Wanda Adamík Hrycová (42) nezabudla, napriek obrovskému žiaľu, poďakovať všetkým, ktorí si na zosnulého herca spomenuli.

Na včerajšom pohrebe sa zišla najbližšia rodina, priatelia a kolegovia. Hercova dcéra, ktorá rozlúčku s otcom od žiaľu ledva ustála, nezabudla poďakovať všetkým, ktorí si uctili jeho pamiatku. „Ďakujem vám. Za vaše spomienky, za krásne vence a kvety. Každý jeden sme po rozlúčke preniesli na rodinný hrob, ak sa môj tato na nás z neba pozerá, určite ich uvidí… ďakujem vám..,“ napísala.

Wanda všetkým poďakovala.

Foto: Facebook

Wanda Adamík Hrycová nezabudla poďakovať ani prezidentke Slovenskej republiky Zuzane Čaputovej. Práve hlava štátu napísala na rozlúčku dojemný list venovaný Andymu Hrycovi. „Veľmi si vážim toto gesto. Váš osobný list plný uznania otcovej profesionálnej tvorby, ale predovšetkým jeho zásluh v boji za demokraciu nášho Slovenska v temných dobách mečiarizmu našu rodinu v týchto ťažkých chvíľach veľmi potešil. Otec bol bojovníkom za slobodu a spravodlivosť, boli to pre neho dve najdôležitejšie hodnoty a ja som šťastná a veľmi pyšná, že si to ľudia pamätajú a aj vďaka takýmto dôležitým gestám snáď aj pamätať dlho budú. Otec mi išiel príkladom celý život a ja sa postarám, aby podľa týchto zásad žili aj moje deti. Ešte raz ďakujem pani Prezidentka,“ napísala Wanda.

Prezidentka Zuzana Čaputová napísala list venovaný Andymu Hrycovi.

Foto: Facebook

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.