eReport.sk
Foto: profimedia

Posledná oslava pred smrťou: Sestra Libušky Šafránkovej prehovorila!

Nikto nevedel, že 68. narodeniny budú tie posledné. Vedelo sa iba to, že gratulovať sa môže krátko, lebo Libuše Šafránková (†68) mala v pondelok nastúpiť do nemocnice.

Popriať Libuške Šafránkovej prišlo pár priateľov a samozrejme i sestra herečka Miroslava Šafránková. „Aká oslava asi mohla byť, keď za hodinu odchádzala do nemocnice. Ale radosť mala, to viete, že áno,“ prezradila jej sestra. Druhá oslava čakala Popolušku na nemocničnej izbe. „Popoluška má dnes narodeniny, tak gratulujeme,“ napísali vo Všeobecnej fakultnej nemocnici na Karlovom Námestí.

„Zajtra už ide Popoluška na výkon a bude to náročné,“ pokračoval zdroj z nemocnice. V pondelok Libuška oslavovala a v utorok mala absolvovať výkon a v stredu ráno bola mŕtva. Čo sa stalo, nikto nevie. Určite jej ani len nenapadlo, že jej dni sú zrátané. Hospitalizácia a výkon operácie boli plánované. „Nikto netušil, že sa domov už nevráti. Nikto to nečakal. Vôbec nikto z nás nebol pripravený, že by mohla takto odísť. Nikto si ani nedokáže predstaviť, čím všetkým si musela prejsť,“ povedala jej sestra.

Nebolo to po prvýkrát, čo oslavovala narodeniny v nemocnici. Keď mala 66 rokov odišla miesto oslavy na gynekologicko – pôrodnícku kliniku. Tam ju samozrejme doprevádzal manžel Josef Abrhám, s ktorým žila 45 rokov. Toho tentokrát musela bohužiaľ nahradiť kamarátka, ktorá Libušku odviezla do Všeobecnej fakultnej nemocnice. Slávny herec na tom nebol zdravotne vôbec dobre, mal veľké problémy neurologického charakteru.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport