eReport.sk

Poslanec Bartek má pre opozíciu tvrdý odkaz: Keby farizejstvo nadnášalo, Vy lietate!


Poriadne ostrá je debata v parlamente okolo vládneho návrhu novely zákon tzv. „lex atentát“. Vláda predložila do Národnej rady Slovenskej republiky balík opatrení, po tom, čo sa predseda vlády Robert Fico, stal obeťou atentátu na výjazdovom rokovaní v Handlovej. Práve preto, aby sa podobnému bezprecedentnému činu v budúcnosti predišlo, vláda volá po nutnosti zavedenia viacerých opatrení.

S tým však, už ako spravidla, má problém súčasná opozícia.

Tvrdý odkaz

Koaličný poslanec za stranu Hlas-SD Michal Bartek v reakcii na slová opozičných predstaviteľov doslova žasol z pokrytectva, ktorým slovenská opozícia disponuje. Na margo toho, im adresoval aj poriadne štipľavý odkaz!

Zdroj: fb/michal bartek

„Keď sa politicky zfanatizovaný atentátnik pokúsi chladnokrvne zavraždiť predsedu vlády SR Róberta Fica, máme byť podľa opozície zmierliví a šíriť lásku a pochopenie. Viete si predstaviť, že by sa takýto atentát stal na niekoho z radov súčasnej opozície? (čo nikomu nikdy neprajem) To by za vinníka hneď označili Roberta Fica či Matúša Šutaja Eštoka, hneď v ten deň by vešali šibenice na námestiach a obratom by požadovali demisiu vlády a predčasné voľby. Toto farizejstvo je neúnosné….“ povedal koaličný poslanec.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Poslanec Bartek má pre opozíciu tvrdý odkaz: Keby farizejstvo nadnášalo, Vy lietate!

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne