eReport.sk
Martin Čepček (OĽaNO). Foto: tasr

Poslanca za OĽANO hnevá, že je sex príjemný. Intímnu debatu zaklincoval Droba

Svojrázny poslanec Obyčajných ľudí Martin Čepček sa zviditeľnil už niekoľkokrát. Niet pochýb o tom, že vyznáva veľmi konzervatívne hodnoty, s ktorým majú občas problém aj jeho kolegovia v poslaneckých laviciach. Nedávno však zaperlil neuveriteľným spôsobom, keď prirovnal sex ku káve.

Čepček sa takto rozohnil v rozhovore pre portál topky.sk. „Viete, akákoľvek dobrá výchova k manželstvu a rodičovstvu je neutralizovaná znevažovaním sexuality v bulvárnych médiách, predkladaním sexu ako príjemnosti na úrovni poobedňajšej kávy,“ rozčuľoval sa svojrázny politik, ktorý momentálne brojí proti interupciám. Riešením problému pre neho ale nie je antikoncepcia. „Riešenie vraždenia nie je v antikoncepcii, ale v pochopení zmyslu lásky a zodpovednosti za vzťah a za dieťa. Antikoncepcia, tu je a vidíme, že zabíjanie detí naďalej pokračuje,“ pokračoval Čepček v šokujúcich názoroch, ktoré sa okamžite začali šíriť po internete. Všimol si ich aj bratislavský župan a liberál Juraj Droba.

Poslanec Čepček je svojrázny ešte aj na klub OĽANO. Pozastavili mu členstvo. – Foto: fb/cepcekmartin

„Je sobota, pijem svoju príjemnú rannú kávu a snažím sa porozumieť mentálnemu svetu ľudí, ako poslanec Čepček,“ prezradil Droba, čím si kráti začiatok víkendu. „Aj ľudia s takýmito názormi nás zastupujú v NRSR. Môj vtipný kamarát k tomu poznamenal: Sex by mal asi byť vrcholne nepríjemný, bolestivý, niečo do čoho sa musíš nútiť a po čom máš veľmi skľučujúce pocity,“ smial sa šéf bratislavskej VÚCky. No ako neskôr priznal, úplne do smiechu mu zase z toho nie je a znepokojuje ho, že poslanci ako Čepček rozhodujú o zákonoch.

Káva alebo sex? Droba v tom má jasno. – Foto: fb/jurajdroba

Droba má však jasno v tom, či by si dal radšej kávu, alebo mal sex. „Ak mám na vyber medzi sexom a kávou, napriek svojmu pokročilému veku by u mňa väčšinou vyhrávala možnosť A. A samozrejme najlepšie s milovanou osobou,“ dodal župan. Kto vie, ako sa tieto slová čítajú Čepčekovi. Poslanec je však trošku príliš svojský aj na klub OĽANO, ktorý mu vo februári pozastavil členstvo a dal mu čas na rozmyslenie o svojich ďalších aktivitách. Najnovšie mal klub zaskočiť, keď sa opäť pokúsil sprísniť interupcie. O tom, či Čepčeka z klubu OĽANO vylúčia, sa bude rozhodovať po skončení júnovej parlamentnej schôdze.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti