eReport.sk
Photo © 2020 EVRealestate via The Grosby Group Cameron Diaz and her husband, musician, Benji Madden welcomed their first child this year, and now they are moving into a newly acquired modern farmhouse style home in an exclusive area of Beverly Hills, which they purchased for $14.7 Million. The home is on 1,7 acres of land and has 7 bedrooms and 10 bathrooms. It can be considered a compound since it has a mansion size main house plus a separate guest house. There's also a huge resort style pool, a hot tub, a wine room and a home theater room. The property is located in a gated community with round the clock security and several also famous neighbors. Please note: The Grosby Group does not claim any ownership including but not limited to Copyright or License in the attached material. Fees charged by The Grosby Group are for The Grosby Group's services only, and do not, nor are they intended to, convey to the user any ownership of Copyright or License in the material. By publishing this material you expressly agree to indemnify and to hold The Grosby Group and its directors, shareholders and employees harmless from any loss, claims, damages, demands, expenses (including legal fees), or any causes of action or allegation against The Grosby Group arising out of or connected in any way with publication of the material.,Image: 565418698, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Poriadna dávka luxusu: Takto býva slávna Cameron Diaz


Americká herečka Cameron Diaz je obklopená nevídaným luxusom. Spoločne s manželom Benji Maddenom a dcérkou sa nedávno presťahovali do nového domu v Beverly Hills.

O tom, že je americká herečka Cameron Diaz veľkou hviezdou, svedčí aj nové a exkluzívne bývanie. S manželom a hudobníkom Benji Maddenom sa pred časom presťahovali do krásneho a nového domu v Beverly Hills. Ich radosť je o to väčšia, že v dome budú bývať traja. Cameron sa totiž pred časom stala matkou a dvojica sa raduje z dcérky Raddix.

Táto luxusná nehnuteľnosť ich stála nemalé peniaze. Manželia za dom zaplatili neuveriteľných 14,7 milióna dolárov. V honosnom dome nechýba krásny bazén, záhrada a drahý nábytok. Interiér je zariadený draho, luxusne, dominujú čisté línie a svetlé ba až biele farby. Prominentná rodina tak má výborné predpoklady na pohodlný život snov.

Štyridsaťosemročná hviezda filmu Maska si svoje súkromie úzkostlivo stráži. Lásku svojho života, hudobníka Benjiho Maddena si vzala v roku 2015. Roky tvrdila, že nechce byť mamou, no nová životná rola sa jej páči. Dcérka Raddix jej robí neuveriteľnú radosť. Cameron má za sebou viacero vzťahov so známymi mužmi. Randila s Mattom Dillonom, Jaredom Letom, Justinom Timberlakeom a Alexom Rodriguezom.

foto: profimedia

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Poriadna dávka luxusu: Takto býva slávna Cameron Diaz

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne