eReport.sk

Pomejeho exmanželka provokuje: Viac nahá ako oblečená


S hercom a producentom Jirkom Pomejem si vytrpela svoje. Exmanželka Andrea dnes našla novú lásku a svojích fanúšikov dráždi neskutočne sexi fotografiami.

Tridsaťdvaročná dídžejka Andrea Pomeje chytila druhý dych. Po smrti exmanžela Jířiho Pomejeho, s ktorým má dcéru začala úplne nový život. Láska s producentom a hercom Jirkom bola totiž pre ňu doslova zničujúca. Keď žila so zosnulým problémovým mužom, mala len oči pre plač. Namiesto toho, aby sa v tom čase postaral Jirko o rodinu, mal len rôzne dlhy a smútok pravidelne zaháňal alkoholom. To sa jeho mladej manželke pochopiteľne nepáčilo.

Opustila ho v čase keď dostal rakovinu hrtana a prišiel o hlasivky. Napriek chorobe piť neprestal. Atraktívna Andrea priznala, že Pomejeho prestala milovať už pred chorobou a mohol za to predovšetkým jeho chorý životný štýl. Pred pár rokmi jej však do života prišla nová láska v podobe svalovca Petra Plačeka. S ním si vie sexi tmavovláska predstaviť aj dieťa, či svadbu. Na svojom instagramovom profile láka na zvodné a neskutočne sexi fotografie. Či už pózuje len v spodnej bielizni, alebo nahá vo vani, či s vázou kvetov. Nový vzťah jej evidentne nesmierne prospieva.

foto: instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pomejeho exmanželka provokuje: Viac nahá ako oblečená

KOMENTOVALI STE: