Predsedovia vlád krajín Vyšehradskej štvorky (V4) sa v utorok po dvojročnej prestávke opäť stretnú na oficiálnom summite. Hostiteľom podujatia v Budapešti a v neďalekom meste...
Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Juraj Blanár v pondelok v Paname otvoril Slovensko-panamské podnikateľské fórum, na ktorom sa zúčastnili zástupcovia firiem...