eReport.sk
Videosnímka z incidentu na vlakovej stanici v Trnave.
Videosnímka z incidentu na vlakovej stanici v Trnave. Zdroj: polícia

Polícia zverejnila šokujúce video z trnavskej stanice: Žena padá pod rozbiehajúci sa vlak!

Video nech si povinne pozrie každý, koho niekedy napadlo naskakovať alebo vyskakovať z rozbiehajúceho sa vlaku. Riziko zranenia je v takomto prípade naozaj vysoké. Uviedla k zverejneným záberom zo železničnej stanice v Trnave polícia na sociálnej sieti.

Ako ďalej muži zákona spresnili, 73-ročná žena naozaj iba zázrakom vyviazla z nebezpečnej situácie bez zranení. „Scénu ako z hororu zažili cestujúci v pondelok, na železničnej stanici v Trnave,“ podčiarkli závažnosť situácie policajti a pripojili aj nasledujúce autentické video. V tomto prípade však našťastie všetko dobre dopadlo, následkom incidentu bolo len 30-minútové meškanie rýchlika.

VIDEO Dôchodkyňa padá pod rozbiehajúci sa vlak. Chcela nastúpiť, no nestihla to

Zdroj: fb/polícia

„Krátko pred 22:00 h prijali železniční policajti oznámenie o páde ženy z nástupišťa. Po ich príchode na miesto už našli staršiu ženu sedieť v bezpečí, na lavičke. Policajti zistili, že pri tom, ako chcela nastúpiť do už idúceho rýchlika, sa neudržala a spadla do medzery medzi nástupišťom a vlakovou súpravou. Pomáhať jej pri tomto kaskadérskom kúsku mala neznáma žena, pravdepodobne jej kamarátka. Idúci kolos ju našťastie nezachytil, a podarilo sa jej dostať do priestoru pod nástupišťom. Na celý incident sa s hrôzou pozerali nielen cestujúci ale aj rušňovodič z druhého vlaku, ktorý ihneď upozornil výpravkyňu. Tá dala urýchlene znamenie na zastavenie vlaku,“ popísali podrobnosti hrozivého incidentu policajti na Facebooku s tým, že si dôchodkyňu, za jej nerozvážny čin a porušenie zákona, predvolajú a budú ju a aj jej „spolubojovníčku“ riešiť v správnom konaní. „Za spáchaný priestupok im môže hroziť pokuta až do výšky 500 eur,“ doplnili muži zákona.

V závere svojho statusu dodali varovanie pre všetkých občanov: „Nikdy a za žiadnych okolností sa nesnažte nastupovať alebo vystupovať z idúceho vlaku. Nech sa akokoľvek ponáhľate, vždy počkajte, až kým vlak riadne nezastaví. Nejde len o to, že porušíte zákon a za takýto skutok môžete dostať vysokú pokutu. V prvom rade takýmto konaním vážne ohrozujete svoj vlastný život. Toľko šťastia, ktoré mala táto pani, vy už mať nemusíte.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia zverejnila šokujúce video z trnavskej stanice: Žena padá pod rozbiehajúci sa vlak!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti