eReport.sk
Polícia žiada o pomoc, hľadá svedkov nehody v nedeľu 28. mája v Senici. Foto: fb/krpztt

Polícia žiada o pomoc! V Senici narazilo auto do stromu, hľadajú sa svedkovia. Auto zrejme ukradli

Polícia žiada o pomoc! Hľadá svedkov nehody, pri ktorej narazilo auto do stromu v Senici. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Zlatica Antalová.

 Dopravní policajti žiadajú osoby, ktoré boli v nedeľu 28. mája o 12.26 h na Železničnej ulici a boli svedkami nárazu auta do stromu, aby sa ozvali. „Podľa prvotných informácií vodič červeného auta značky Peugeot Boxer pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam. Prešiel cez protismer vľavo mimo cestu a po niekoľkých metroch narazil do stromu,“ uviedla Antalová.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Najdôležitejší summit
  2. Obete bezprecedentnej pomoci
  3. Predseda Smeru o Orbánovi

Auto zrejme ukradli

Polícia rieši nielen samotnú dopravnú nehodu, ale aj okolnosti, za ktorých mali muži auto Peugeot Boxer pred jazdou získať. „Podľa prvotných informácií mala ísť trojica mužov na dodávke z obce Jablonica, kde mali predmetné auto bez dovolenia majiteľa zobrať spred rodinného domu,“ doplnila krajská policajná hovorkyňa.

Pri nehode sa zranili dvaja mladí muži, ktorí mali sedieť na sedadlách spolujazdcov. Samotný vodič mal pritom z miesta nehody odísť.

„Ak ste videli nehodu, máte informácie o vodičovi alebo máte nehodu zaznamenanú na kamere, príďte osobne na Okresný dopravný inšpektorát v Senici. Alebo zavolajte na bezplatné telefónne číslo 158 alebo napíšte súkromnú správu na sociálnej sieti trnavskej polície,“ apeluje polícia.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia žiada o pomoc! V Senici narazilo auto do stromu, hľadajú sa svedkovia. Auto zrejme ukradli

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php