eReport.sk
Nehoda, auto prevrátené na strechu.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock.com

Polícia zasahuje pri tragickej nehode neďaleko Kostolišťa, cesta je neprejazdná

Medzi obcami Kostolište a Jakubov došlo k tragickej dopravnej nehode. Zrazili sa tam tri autá, jedna osoba neprežila. Na mieste zasahujú policajti a hasiči, cesta je neprejazdná. TASR o tom informovali bratislavská krajská policajná hovorkyňa Silvia Šimková a Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

„Dopravní policajti momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ku ktorej došlo dnes ráno medzi obcami Kostolište a Jakubov v 71 kilometri cesty II/503. Podľa doterajších informácií sa tu čelne zrazili tri vozidlá, pričom jedna osoba utrpela vážne zranenia, ktorým na mieste podľahla. Ďalšie osoby boli ošetrené na mieste a jedna osoba bola prevezená do nemocnice na ošetrenie,“ uviedla polícia. Cesta je aktuálne neprejazdná. Polícia vyzýva vodičov, aby na prejazd použili alternatívnu trasu a riadili sa pokynmi policajtov.

Križanová priblížila, že jedno z áut po nehode skončilo prevrátené na streche mimo vozovky. Zasahujúci hasiči podľa jej slov vyslobodili zakliesnené osoby z havarovaných vozidiel pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenie a vykonali protipožiarne opatrenia. „Následkom nehody utrpeli tri osoby zranenia rôzneho rozsahu. U štvrtej zranenej osoby musela byť zahájená kardiopulmonálna resuscitácia. Žiaľ, aj napriek veľkej snahe zasahujúcich zložiek osoba svojim zraneniam na mieste podľahla.“

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia zasahuje pri tragickej nehode neďaleko Kostolišťa, cesta je neprejazdná

Čítajte viac…

Politika

Šport

Zaujímavosti