eReport.sk
Polícia, Taliansko, policajné vozidlo
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock/alexfaenza

Polícia v Taliansku zadržala majiteľa trafiky: Ukradol dôchodkyni žreb s výhrou 500-tisíc eur!

Talianska polícia zadržala v pondelok na rímskom letisku Fiumicino majiteľa trafiky z Neapola, ktorý bol na úteku po tom, ako svojej zákazníčke odcudzil stierací žreb s preukázanou výhrou 500.000 eur. Muž bol zadržaný, keď chcel z Ríma odletieť na Kanárske ostrovy, informoval v utorok spravodajský portál gazzettadelsud.it.  

Táto kauza bola na titulných stranách novín v Taliansku už niekoľko dní – od minulého štvrtka, keď 70-ročná žena prišla v Neapole do trafiky, aby jej tam potvrdili výhru v lotérii stieracích žrebov.

Predavačom privolaný majiteľ trafiky však žreb vzal, šiel s ním do banky v meste Latina, kde si ho uložil, aby si neskôr, keď sa situácia upokojí, dal výhru vyplatiť na novozaložený účet.

Poškodená žena naňho podala trestné oznámenie. Pred vyšetrovateľmi sa muž následne pokúsil obrátiť kauzu vo svoj prospech, keď vyhlásil, že chce podať trestné oznámenie na ženu, ktorá mu údajne stierací žreb ukradla.

Prokuratúra sa však jeho podaním odmietla zaoberať a začala ho stíhať pre obzvlášť závažnú krádež, pričom mu pozastavila aj platnosť licencie pre trafiku. Justičné orgány súčasne nariadili i zaistenie príslušného žrebu.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti