eReport.sk
Tiger Woods, foto:tasr

Polícia pozná príčinu Woodsovej nehody: Vlna kontroverzie!

Polícia v Los Angeles už pozná príčinu februárovej dopravnej nehody amerického golfistu Tigera Woodsa. Podrobnosti však odmietla zverejniť z obáv o narušenie jeho súkromia.

Vyšetrovanie sprevádzalo už od jeho začiatku viacero kontroverzii. Úrad šerifa nepožiadal o povolenie na odobratie krvi na testovanie prítomnosti alkoholu a drog. Woods bol v roku 2017 obvinený z jazdy pod vplyvom alkoholu a mal problémy aj s užívaním liekov. Vyšetrovateľom sa však podarilo získať povolenie na zaistenie dátového zariadenia z Woodsovho auta, ktoré plní funkciu čiernej skrinky. „Vďaka tomu sme zistili príčinu a ukončili sme vyšetrovanie. Skôr ako zverejníme bližšie informácie, potrebujeme získať povolenie,” povedal šerif Alex Villanueva pre agentúru AP.

Dopravná nehoda Tigera Woodsa

Foto: tasr

Woods nabúral 23. februára v Los Angeles o 7:12 h ráno a bol jediným účastníkom nehody. Stala sa blízko štvrtí Rolling Hills Estates a Rancho Palos Verdes. S početnými zraneniami nôh ho odviezli do nemocnice, kde podstúpil operáciu. Golfista si údajne nehodu nepamätá. Pri príchode prvého svedka bol v bezvedomí. Zástupca šerifa prezradil, že neskôr bol schopný odpovedať na jednoduché otázky, no očividne bol v šoku.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Celebrity

Šport