eReport.sk
polícia, páska
Ilustračná snímka. Foto: polícia

Polícia pátra po totožnosti mladíka, ktorého našli mŕtveho na Bukovej pri Trnave

Polícia preveruje totožnosť mladého muža, ktorý bol nájdený v nedeľu (20. 2.) v katastri obce Buková pri Trnave bez známok života. Bol štíhly, mal asi 20 až 30 rokov, 175 až 180 centimetrov, mal tmavohnedé dlhé dredy, fúzy a bradu, hnedé oči. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa v Trnave Mária Linkešová.

„V čase nálezu mal na sebe oblečenú tmavomodrú až čiernu bundu s bielym zipsom, čierne športové nohavice s opaskom fialovej farby značky meatfly, tmavomodré tenisky zn. Adidas s bielou podrážkou, pri ňom sa nachádzal čierny batoh značky meatfly, v ktorom mal hotovosť, fialovú šatku takzvanú arafatku, čelové svetlo s baterkami a dva kľúče. Čas úmrtia bol odhadnutý od piatka (18. 2.),“ uviedla.

Polícia na stotožnení osoby intenzívne pracuje, preverila viaceré lokality, kde sa mohol zdržiavať, no zatiaľ s negatívnym výsledkom. V osobných veciach neboli nájdené žiadne bližšie informácie k osobe ani k príbuzným. „Ak niekto muža posledný týždeň videl, má informácie k jeho totožnosti, prípadne pozná osoby, s ktorými sa kontaktoval, všetky informácie môže oznámiť na bezplatnom čísle 158, osobne nahlásiť na najbližšom útvare alebo napísať cez súkromnú správu na sociálnej sieti Polícia SR – Trnavský kraj,“ doplnila hovorkyňa.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia pátra po totožnosti mladíka, ktorého našli mŕtveho na Bukovej pri Trnave

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php