eReport.sk
Poznáte ich? Polícia prosí o pomoc pri ich identifikácii. Mohli by pomôcť objasniť podvod. Foto: fb/krpzba

Polícia pátra po dvoch mladých ženách. Mohli by mohli pomôcť objasniť podvod na seniorke

Polícia pátra po totožnosti dvoch žien, ktoré by mohli pomôcť k objasneniu podvodu spáchanému na seniorke,. K podvodu malo prísť na začiatku mája v Bratislave. TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Polícia priblížila, že doposiaľ neznáma žena vydávajúca sa za advokátku kontaktovala prostredníctvom pevnej linky 83-ročnú seniorku. „Uviedla jej, že jej dcéra mala dopravnú nehodu. Pri nej zranila malé dieťa a jeho matka chce celú vec ‚dať na súd‘. To podľa slov údajnej advokátky môže seniorku stáť až 80.000 eur. Avšak ak jej seniorka dá peniaze, vie jej advokátka pomôcť,“ informovala polícia.

Zdroj: fb/krpzba

Seniorka sa nechala oklamať

Seniorka spolu so svojím manželom napokon vybrala z účtu hotovosť v hodnote 13.000 eur a odovzdala ich na Trnavskej ceste v Bratislave neznámej mladej žene.

Akékoľvek informácie o totožnosti osôb môže verejnosť oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na sociálnej sieti bratislavskej krajskej polície.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Peter Pellegrini na snímke z videa.
  2. Zľava Juraj Blanár, Ladislav Kamenický, Robert Fico, Richard Takáč a Ľuboš Blaha (všetci Smer-SD) počas tlačovej konferencie k neotvoreniu 72. schôdze Národnej rady SR 14. septembra 2022 v Bratislave.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia pátra po dvoch mladých ženách. Mohli by mohli pomôcť objasniť podvod na seniorke

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti