eReport.sk
Boris Kollár po autonehode skončil na Kramároch. Foto: Vlado Benko jr.

Polícia: Boli ste svedkom dopravnej nehody auta s Kollárom? Ozvite sa

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody v bratislavských Podunajských Biskupiciach, pri ktorej 24. októbra o 17.30 h havarovalo služobné auto s predsedom Národnej rady SR Borisom Kollárom (Sme rodina). Krajské riaditeľstvo Policajného zboru (PZ) v Bratislave o tom informuje na sociálnej sieti.

„Policajti z druhého bratislavského okresu pátrajú po totožnosti osôb, ktoré by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu dopravnej nehody, ku ktorej došlo na križovatke Ulice Svornosti a Mramorovej ulice v Bratislave,” uviedla polícia. Priamych svedkov nehody, ktorí ju videli či majú zaznamenanú na kamerovom zázname z vozidla, vyzvala, aby sa prihlásili.

Z doteraz zistených informácií mal podľa polície vodič osobného auta značky VW Golf viesť svoje vozidlo z Ulice Svornosti v smere von z mesta, pričom tam na svetelnej križovatke odbočujúc vľavo nedal prednosť vodičovi protiidúceho auta značky BMW, a tak došlo k ich zrážke. “Požitie alkoholických nápojov bolo vykonanou dychovou skúškou u oboch vodičov vylúčené,” spresnila polícia. Pri nehode došlo k zraneniu viacerých osôb, ktoré boli sanitkami prevezené do bratislavských nemocníc.

Kollár mal po nehode zlomený druhý krčný stavec. Zranili sa aj jeho osobný ochranca a vodič Úradu pre ochranu ústavných činiteľov. Uplynulý týždeň absolvoval operáciu, ktorá podľa slov jeho hovorkyne Michaely Jurcovej dopadla úspešne.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport