eReport.sk

Pohľad pre Bohov: Michaela Kocianová v bikinách


Topmodelka svetového formátu Michaela Kocianová žije prevažne v New Yorku. Fanúšikov pravidelne provokuje dokonalou postavou v bikinách. Toto telo však nemá zadarmo.

Je krásna, originálna a charizmatická. Topmodelka Michaela Kocianová patrí medzi naše najúspešnejšie krásky, ktoré prerazili vo svete. Tridsaťjedenročná rodáčka z Trenčína patrí pod krídla agentúry Elite Model Look a jej náplňou práce je dobre vyzerať a príkladne sa o seba starať. Michaela má genetické predpoklady, no zdravá strava a pohyb sú v jej prípade nutnosťou.

Počas vzťahu so športovcom Filipom Šebom ju nadchol beh, ktorému sa venuje dodnes. „Behám iba v dobrom počasí, nemám rada beh v mínusových stupňoch. Boxujem už menej, musím sa priznať, no občas na tréning zaskočím. Vyberám si cvičenia podľa toho, na čo práve v ten deň mám chuť, pričom niekedy cvičím dvakrát za deň. Napríklad ráno si dám hodinu soulcycle a večer jogu,“ hovorí Miška. Prísna je na seba aj v oblastí stravovania. Namiesto dezertu si vždy večer dopraje pohár kvalitného suchého bieleho vína.

foto: Instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pohľad pre Bohov: Michaela Kocianová v bikinách

KOMENTOVALI STE: